Dogan Vinç Gaziantep

Doğan Vinç 34 yıllık tecrübesiyle faaliyetlerine 1983 yılında Gaziantep'te başladı. Başlıca faaliyet alanları; vinç ile yükleme-boşaltma, nakliye, ağır nakliye, montaj çalışmaları, sepetli platform, 45 metre ve üzeri yüksekliğe malzeme kaldırma, komple fabrika taşımaları, forklift ile yükleme-boşaltma girmektedir.

Kendi araçları ile 10-500 ton arası mobil vinç hizmeti, 10-100 ton arası HI-UP Hizmeti, 0-100 ton arası ağır nakliyat ve 0-10 ton arası forklift hizmeti verebilen firmamız ayrıca kiralık forklift ve vinç hizmeti de sunmaktadır.

Prensipli çalışma anlayışı, kaliteli işçiliği tanınan ve müşteri memnuniyetini her zaman üstün tutan firmamız gelen talepleri her zaman dikkate alarak müşteri isteklerine anında cevap verebilmekdir.

Misyonumuz

Misyonumuzu göz önünde bulundurarak, firmamız üç ana başlığa yönelik yatırımlarına hız vermiştir. Makina, bilişim teknolojileri ve en önemlisi insan kaynakları. Farkındayız ki; önemli boyutta deneyimimiz ve güçlü bir geçmişimiz olmasına rağmen gidecek daha çok yolumuz var ve biz bu yolculuğa hazırız. Sizlere sadece makina sağlayan bir firma olarak yardımcı olmanın ötesinde, çözüm ortağı olarak da hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek isteriz.

Vizyonumuz

Herkesin bir gün çalışabilmeyi arzu ettiği bir şirket olmak için;
• Yaratacağımız olumlu imaj ve sunduğumuz insana dönük çağdaş uygulamalarla en iyi ve yüksek nitelikli kişileri ekibimize katmak,
• Bu kişilerin kendilerini geliştirebileceği ve sonunda iyi birer lider olarak yetişebilmeleri için gereken olanakları ve ortamı sağlamak,
• Sevgi ve saygıya dayalı, iş yaşamının gerçekleriyle paralel bir ilişki ortamı yaratmak,
• Çabayı ve katkıyı ödüllendirerek, fark yaratan çalışanları ön plana çıkarmayı hedefledik.